Rock Worst
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Progressive Metal

YazarMesaj
mouRner..

mouRner..

kişi sayfası
Rep:
Progressive Metal Left_bar_bleue100/0Progressive Metal Empty_bar_bleue  (100/0)

Progressive Metal Empty
MesajKonu: Progressive Metal   Progressive Metal Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 3:33 am

Progressive Metal başlığına gerek vardı diye düşünüyorum.Türkrock topiklerinde Southern Rock,Glam Rock,Progressive Rock,Gothic Metal ve benzeri tarzların başlığı olduğu gibi Heavy Metal’in de bu özel tarzının tartışmaya açık yanının ve “underground” gruplarının fazlalığı nedeniyle başlık açmayı uygun gördüm.Bu konuda amacımız forumda yer alan Progressive Rock topiğinin kalitesinde bir bölüm olması en büyük isteğimizdir.

Bu tarzda forumda yer alan başta Dream Theater olmak üzere Royal Hunt, Fates Warning Savatage, Shadow Gallery,Threshold,Symphony X,Sun Caged,Angra,Pain Of Salvation ve Ayreon gibi grup ve isimlerin topikleri dışında yer alan “underground” grupların (mesela Spiral Architect,Mind’s Eye,Without Warning,Ice Age,Dali’s Dilemma,Behind The Curtain gibi benzeri) tartışılması ve bu gruplarla ilgili kısır tartışmalara yol açacak (tek tek topiklerin açılması) durumların önüne geçilmesi daha iyi olur gibime geliyor.Bu nedenle bu başlığı açtım.Umarım bu başlıkta Progressive Rock topiği gibi okunması zevk verici ve takip edilmesi gereken bir bölüm olur.Ben bunun kanısındayım arkadaşlar.Yukarda ismi yazılan gruplarda tartışılabilir.

Progressive Metal
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nu Metal
» Heavy MetaL
» Speed Metal
» Black Metal