Rock Worst
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

maiden terbiyesi

YazarMesaj
DeMo

DeMo

kişi sayfası
Rep:
maiden terbiyesi Left_bar_bleue0/0maiden terbiyesi Empty_bar_bleue  (0/0)

maiden terbiyesi Empty
MesajKonu: maiden terbiyesi   maiden terbiyesi Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 10:01 am

Maiden Terbİyesİ...

Çok İlgİnÇtİr Ben Bu Lafi Kendİmden BaŞka İkİ Veya ÜÇ KİŞİden Duydum,hatta İlk DuyduĞumda Şok OlmuŞtum Ne Yanİ Beynİmİmİ Okuyor Bu Adam Şİmdİ DemİŞtİm...

Ama DeĞİl İster İnanin İster İnanmayin BÖyle Bİr Şey Var Nasil Var Nİye Var Dİye Sormayin GerÇekten Var...

HerŞeyden Öte Bunu Sarfeden Veya Bu Terbİyeyİ AlmiŞ İnsanlar Kesİnlİkle BİlİnÇlİ İnsanlar,yanİ Her YÖnden GeÇtİm MÜzİktİ Rockti Falani İnsanİ YÖnlerİ Çok Kuvvetlİ Bu KİŞİlerİn (kendİmİ Katmadan Sadece GÖzlemlerİmİ SÖylÜyorum)...

Hayata BakiŞ AÇilari,olaylari SorgulayiŞ YÖnlerİ Konulari İrdeleyİŞlerİ Çok BenzeŞİyor.İÇlerİnde Bulunduklari Toplumun Genel Yapisini GenÇ Olmalarina RaĞmen Çok İyİ GÖrmÜŞler.onlarla Sohbet EttİĞİm Zaman Farkli Fİkİrlerİ Savunsak Bİle -kİ Mutlaka Ortak Bİ Payda Çikiyor Bİr Şekİlde- SonuÇ Hep Pozİtİf Oluyor...

İlgİnÇtİr Kİ Bu İnsanlarin Hepsİ Dİnledİklerİ MÜzİĞİn Ne OlduĞunun Çok Ama Çok Farkinda Olmalarina RaĞmen Hatta Belkİ De Ülkedekİ Sayili SaĞlam Rockerlar Olmalarina RaĞmen HİÇ Bİrİnde "sÖzde" Metalcİ Trİplerİ Yok...malumunuz SaÇma Tavirlar Poz Yapmalar Şunlar Bunlar.

Devam Edİyorum.yİne Bu İnsanlarda GÖrdÜm Kİ Özellİkle Iron Maiden Hayatlarinin Cİddİ Bİr BÖlÜmÜnÜ İŞgal Edİyor Öyle Kİ Anilarinin ÜstÜnde ŞekİllenmİŞ Maiden ParÇalari,albÜmlerİ AliŞ Hİkayelerİ Vs Vs Vs. Bİr Ton Özel Şeye Sahİpler Ve Evet Bunlari Herkese Anlatmiyorlar,anlatirken De GÖzlerİ Parlarken Utana Sikila Anlatiyorlar...

Aslinda Bu Terbİye Olayini Daha Evvel BahsetmİŞtİm Azcik BaŞka BaŞlikta Malum...
İddİa Edİyorum Kİ Bu İnsanlarin Hayatlari Boyunca En Çok Duyduklari İnsan Sesİ Maiden Vokallerİ OlmuŞtur...

Yİne İddİa Edİyorum Bu İnsanlarin Hayatlarindakİ DÖnÜm Noktalari Olarak Adlandirilacak Olaylarda Ya Kulakliktan Iron Maiden Dİnlİyorlardir Veya Beyİnlerİnde Maiden Çaliyordur...

Yİne İddİa Edİyorum Bu KİŞİler ÖldÜklerİnde "en Azindan Maiden Dİnledİm Ben Şu Hayatimda" Dİyerek Mutlu Öleceklerdİr...

maiden terbiyesi
1 sayfadaki 1 sayfası